Strona główna
Oferta
Galeria
Kontakt


Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą, profilem i ofertą świadczonych przez nas usług, a także sposobami współpracy.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze informatycznej małych i średnich przedsiębiorstw na terenie Krakowa i okolic.


Praca w biurzeFirma AmiBit powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na zewnętrzną, profesjonalną i bezproblemową obsługę w dziedzinie informatyki - outsourcing IT. Prawidłowe funkcjonowanie zasobów informatycznych Państwa przedsiębiorstwa jest jednym z kluczowych elementów prowadzących do sukcesów na konkurencyjnym rynku. Szybka reakcja na awarie powierzonego nam sprzętu, dbanie o bezpieczeństwo danych, zwiększanie świadomości użytkowników, profesjonalne administrowanie infrastrukturą sieciową, serwerami i systemami minimalizuje skutki przestojów spowodowanych awariami. Outsourcing IT to także sposób na zmniejszenie kosztów związanych z utrzymaniem bieżącej sprawności informatycznej przedsiębiorstwa.

Nasze wieloletnie doświadczenie i nabyte praktyczne umiejętności skutecznie owocują zadowoleniem obsługiwanych przez nas firm.

Podpisanie umowyJeśli chcieliby Państwo powierzyć nam swoje problemy informatyczne, zapraszamy do współpracy i zapoznania się z nasza ofertą.

Top